Základní Cena pronájmu celé lůžkové kapacity chalupy se třemi pokoji s devíti lůžky noc / 3150 Kč

Vzhledem  k epidemii covidu 19 nyní platí last-minute od září do Vánoc  pobyt i pro menší počet osob........................................................... cena/lůžko/noc/290Kč 

 Platba za pronájem je bezhotovostní, předem záloha do 50%, doplatek 15 dnů před  nástupem na náš účet. Klienti si mohou vařit jednoduché pokrmy v kuchyňském koutě v jídelně. Pokoje jsou v půdní vestavbě a všechny jsou vybaveny plochou Tv, chladničkou, koupelnou s wc. Na vaření a stolničení je chalupa vybavena. Suroviny na vaření, čistící a hygienické prostředky si klienti přivezou z domova. Na horách věnujeme zvýšenou pozornost ochraně přírody a nájemce je povinen třídit své odpady a průběžně je během pobytu odnášet do označených popelnic, umístěných cca do 100m od našeho objektu. Bazén majitele není v ceně pronájmu. Instrukce a poplatek za užívání bazénu bude dohodnut po příjezdu.Zdravotníkům bude cena se slevou za celou rodinu sdělena při jednání o termínu.V období covidu,si klienti dovezou svoje ručníky i utěrky apod.Cena na Vánoce a Silvestra se odvíjí od délky pobytu a přednost mají rodiny s dětmi , nebo sportovně založení senioři. 

 

Provoz, poplatky, ceny

Vratná kauce za celý objekt je 2000 Kč.Povlečení  a energie je v ceně .Poplatek obci 20 Kč/os/noc.Domácí mazlíčci nejsou povoleni.Nájemce při odjezdu celý užívaný objekt uklidí,nebo zaplatí při odjezdu 500Kč za úklid a dezinfekci objektu hotově spolu s ub.poplatky os/noc/20Kč.

 

Ceník půjčovny sport. potřeb, kol a kolo

Koule pétanque, cena den..............................................................50 Kč

Rakety (pár) a míčky na tenis, cena za den..................................100 Kč

Pálky (pár) a míček, cena na pobyt...............................................100 Kč

Sáňky s ohrádkou, cena za den......................................................30 Kč

Sáňky bez ohrádky, cena za den....................................................20 Kč

Boby plastové, cena za den............................................................20 Kč