Moravickachalupaukuceru

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Araven shop.s.r.ohttps://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

Chalupa u Kučerů disponuje dvou,tří a čtyřlůžkovým pokojem na patře v půdní vestavbě.Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem,umyvadlem a toaletou,kde nechybí obvyklé toal. doplńky.       Cena min.doby pobytu v pokoji či apartmánu  3noc/ os/450Kč.

Rodiny na týdenní turnus apartmán- dostanou slevu při jednání o termínu. Platba  i na FKSP. 

 Platba za pronájem je bezhotovostní, obvyklá je záloha na zabukování termínu a  platba  před  nástupem na náš účet. Klienti si mohou vařit jednoduché pokrmy v kuchyňském koutě v jídelně. Pokoje jsou v půdní vestavbě a  jsou vybaveny mini chladničkou, koupelnou s wc.wifi signálem.Na vaření, je chalupa vybavena/ El.trouba, plotýnkovy vařič,konev, mikrovlnná trouba, mrazák, chladnička atp. Suroviny na vaření atd. prostředky si klienti přivezou z domova. Na horách věnujeme zvýšenou pozornost ochraně přírody a klient  je povinen třídit své odpady a průběžně je během pobytu odnášet do označených kontejnerů, umístěných cca do 50m od našeho objektu. Bazén majitele budou klienti  užívat po krátké instruktáži a podmínkách pro ochranu  a ohřev vody bude dohodnut po příjezdu.V období covidu,si klienti mohou  dovezou i svoje ručníky i utěrky a župany.apod.

Provoz, poplatky, ceny 

Topení v domě zajištuje tepelné čerpadlo. Plyn,voda a el.energie a topení je v ceně . Domácí mazlíčci nejsou povoleni.               Očekáváme,že klient se bude v domě chovat ohleduplně.

 

Ceník půjčovny sport. potřeb, kol a kolo

Koloběžka pro dospělé je na den .........................................................................100Kč

Koloběžka a odrážedlo pro předškoláky je zdarma................................................000Kč

Koule pétanque, cena den..............................................................50 Kč

Rakety (pár) a míčky na tenis, cena za den..................................100 Kč

Pálky (pár) a míček, cena na pobyt...............................................100 Kč

Sáňky s ohrádkou, cena za den......................................................100 Kč

Sáňky bez ohrádky, cena za den....................................................100Kč

 

 

 

 

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah