Moravickachalupaukuceru

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Úvod

 Moravická chalupa u Kučerů se nachází v obci Dolní Moravice, v centrální oblasti Jeseníků. Vznikla přestavbou středověkého statku se zachováním původních stavebních prvků jako jsou klenby a trámy. V přízemí mají hosté k užívání společenskou místnost s televizí a se stolovým zařízením pro 6 - 9 osob, což je max. kapacita chalupy. Vedle společenské místnosti se nachází kuchyňský kout s vybavením k jednoduchému vaření. tři ložnice jsou umístěny v podkroví, přístup k nim je po dřevěném schodišti se zábradlím. Jsou dvoulůžková, třílůžková a čtyřlůžková. Každá má své sociální zařízení. K chalupě náleží přístupné a bezpečné parkoviště, z kterého se vchází do objektu předsíní, v zimě sloužící jako sušárna bot a oděvů. V létě pak jako kočárkárna. K chalupě patří menší oplocená zahrada s posezením na zastřešené pergole s malým grilem. Ve velkých vedrech přijde vhod posezení ve stínu na terase.Děti mohou využívat pod dohledem rodičů trampolínu, lehátka a pískoviště. Moravická chalupa u Kučerů je určena především pro aktivní návštěvníky.V areálu chalupy je také bazén majitele s ohřevem tepelným čerpadlem a napuštěn pitnou vodou. Po dohodě s majitelem o bezpečnosti a provozu je koupání- zapůjčení zdarma jisté.Z provozních důvodů a ošetřování vody je v areálu několikrát týdně přítomen údržbář, nebo majitel,který bude v nekomerční části areálu oddělen od ubytovací části nájemců,stejně jako půjčovna sport. vybavení a kol.koloběžek a odrážedla atd.Na zahradě je trampolína vždy pro jednoho.

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah